Pracuj z nami

Frontend Developer, Wrocław

Mobile Vikings to operator telefonii komórkowej. Polski rynek podbijamy od grudnia 2013 roku. Rodzina Vikingów systematycznie się powiększa co sprawia, że szukamy ludzi, którzy dołączą do naszej ekipy. Robimy internety, bo „Internet is a right” - tam czujemy się najlepiej, ale na żywo też nas można spotkać – lubimy się pojawić na dobrych imprezach, festiwalach i konferencjach.

Podstawowe obowiązki:

  • Budowa i utrzymanie aplikacji webowych,
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu rozwoju produktów,
  • Doświadczenie w pracy w zespołach Scrumowych.

Pasujesz do nas, jeżeli  dobrze znasz się na :

  • HTML, XHTML oraz HTML-5
  • CSS i frameworkach CSS
  • JavaScript, jQuery, znajomość frameworków np. AngularJS, ReactJS
  • Zeplin, Invision, Photoshop, Illustrator, ...

Biegły angielski i 2 lata doświadczenia są konieczne.

Jesteś dla nas stworzony jeżeli możesz pochwalić się dodatkowo:

  • Znajomością wzorców projektowych i frameworków MV*
  • Zmysłem estetycznym i doświadczeniem w projektowaniu UI/UX,
  • Znajomością SQL i Phyton (Django)
  • Projektujesz Aplikacje webowe

Teraz nasza kolej – jeśli powyższe nie stanowi dla Ciebie tajemnic, możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Zatrudnienie B2B i elastyczne godziny pracy,
  • Doświadczone i dobrze zorganizowane zespoły,
  • Multisport,
  • Najlepszy sprzęt oraz biuro w centrum miasta,
  • Świetną atmosferę oraz pracę w młodym zespole bez korporacyjnych metod

Kontakt:

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko, wyślij proszę swoje CV na jobs@mobilevikings.pl.