To Wasza sieć
15 GB Internetu
Nielimitowane rozmowy, SMS i MMS za 25 zł miesięcznie.
Dołącz do nas
hero photo
99 %
osób, które założyło hełm, nigdy go nie ściągnęło!
To najwyższy wskaźnik lojalności kart prepaid w całej Europie! Kto raz wkroczy na pokład, już zawsze chce na nim zostać.
Oferta
Najczęściej zadawane pytania
 • Oferta No Limit aktywuje się zwykle w ciągu kilku minut od doładowania. Maksymalny czas aktywacji, to regulaminowe 24 godziny, ale takie sytuacje przytrafiają się naprawdę rzadko. Jeśli chcesz mieć pewność, że doładowanie jest wykonywane we właściwym momencie, z zachowaniem ciągłości, a dzięki temu kumulować pakiet internetu, zachęcamy do włączenia autodoładowania.

 • Podczas przenoszenia numeru, należy zwrócić uwagę na kilka spraw, mianowicie:

  • wniosek o przeniesienie należy uzupełnić danymi, na jakie numer jest zarejestrowany w obecnej sieci
  • przenoszony numer musi być w momencie transferu aktywny w polskiej sieci komórkowej. Jeśli kończy się okres ważności numeru, warto przedłużyć ją w wymagany przez operatora sposób
  • wybierając tryb przeniesienia w przypadku numeru na abonament, miej na uwadze, że rozwiązanie umowy przed jej upływem może wiązać się z naliczeniem przez obecnego operatora kary. Jeśli chcesz jej uniknąć, powinieneś wybrać opcję przeniesienia "z końcem umowy terminowej".
  • jeśli wybierasz opcję przeniesienia "z końcem umowy terminowej" lub "z zachowaniem okresu wypowiedzenia", wniosek o przeniesienie może zostać przesłany do aktualnego operatora nie wcześniej, niż 120 dni przed końcem umowy. W przeciwnym razie wniosek zostanie odrzucony.

 • Karta SIM jest wysłana w ciągu 24 godzin roboczych od finalizacji zamówienia i zaksięgowania Twojej wpłaty.

  Standardowo karty wysyłane są listem zwykłym, który powinien dotrzeć pod wskazany adres w ciągu maksymalnie 5 dni roboczych. W przypadku zamówienia listu priorytetowego za dodatkową opłatą, czas dostarczenia wynosi maksymalnie 3 dni robocze. Skontaktuj się z nami, jeśli karta nie dotrze na miejsce po upływie tego terminu.