PL

DLA TYCH CO CHCĄ WIĘCEJ

Internet mobilny

  • Ogromne pokłady gigabajtów.
  • Wygodne autodoładowanie konta.
  • Oferta na kartę bez zobowiązań.
Pokaż oferty

CAŁE POKŁADY KORZYŚCI

PEŁNA MOBILNOŚĆ

Wszędzie tam, gdzie kabel nie może - internet mobilny jest z Tobą. Na wakacjach, w trasie, w miejskim parku. Po prostu wychodzisz z domu i zabierasz internet ze sobą.

W TWOIM ZASIĘGU

Działamy na nadajnikach sieci Play, ale w ramach roamingu krajowego możesz korzystać też z masztów Orange. Zasięg jak Polska długa i szeroka.

TAK, JAK CHCESZ

Internetu mobilnego używasz, jak chcesz. Z modemem LTE do pracy zdalnej, jako alternatywę dla stałego łącza w routerze lub w telefonie, by zrobić hotspot dla znajomych.

KIEDY MASZ OCHOTĘ

Nie jesteś z nami związany długoterminową umową. To znaczy, że możesz w dowolnej chwili zrezygnować. Możesz też doładowywać konto kilka razy w miesiącu lub raz na jakiś czas oraz zmieniać ładunki GB w zależności od potrzeb.

NA CO TYLKO CHCESZ

Zasobny w gigabajty szybki internet mobilny (nieustępujący prędkością połączeniu Wi-Fi) pozwala Ci robić to, co lubisz, gdziekolwiek jesteś: pracować lub uczyć się zdalnie, oglądać filmy w wysokiej jakości lub grać online.

Używaj kiedy i jak chcesz w całej Polsce dzięki zasięgowi sieci Play
Oferta na kartę bez umów i formalności
Wygodne Autodoładowanie - doładowania zrobią się same
Zmieniaj pakiety GB według potrzeb

WARTO WIEDZIEĆ

koniec transferu?

Udało Ci się wykorzystać cały pakiet gigabajtów? Po pierwsze - szanujemy! Po drugie - nie martw się, nie musisz czekać do końca ważności obecnego pakietu. Po prostu doładuj ofertę kolejnym ładunkiem GB, kiedy tego potrzebujesz!

roaming

Chcesz korzystać z internetu mobilnego za granicą? By to zrobić, musisz posiadać wolne środki na rachunku, czyli doładować portfel na swoim koncie Vikinga. Opłata pobierana będzie z niego według aktualnych stawek roamingowych.

jak korzystać?

hotspot osobisty

Aby wykorzystać telefon lub tablet jako osobisty hotspot, umieść w urządzeniu kartę SIM i włącz opcję przenośnego hotspotu, z którym inni będą mogli łączyć się przez WiFi, Bluetooth lub USB.

PRZENOŚNY ROUTER

Mobilny router kosztuje niewiele, a świetnie sprawdzi się w drodze. Zasilane baterią urządzenie może pracować nawet 8 godzin, podczas gdy telefon z włączoną opcją udostępniania transferu rozładuje się bardzo szybko.

modem LTE

Jeśli używasz laptopa, dobrym mobilnym rozwiązaniem jest zakup modemu LTE, który przyspiesza przesyłanie danych. Podpinasz urządzenie przez port USB i korzystasz, ile Odyn pozwoli. Czyli ile tylko chcesz!