Wybierz język
polec-znajomemu-mlody-mezczyzna-naklada-helm-kobiecie-siec-ludzi-nie-numerow

Skompletuj swoją załogę

Zostań Kapitanem! Zadbaj o bliskich i zaproś ich na pokład Mobile Vikings - pierwszy miesiąc płyną tylko za 1 zł. Razem walczmy o wolność od umów, kruczków i botów. Pokażmy rogi wielkim sieciom.
Poleć znajomemu

Dlaczego warto płynąć razem?

program-polecen-mobile-vikings-chlopiec-w-helmie-siec-ludzi-nie-numerow

Kapitan

  • Dbasz o swoich, a to miłe uczucie (sharing is caring!)
  • Zostajesz Ambasadorem Sprawdzonych Usług.
  • Płyniesz taniej albo za darmo z załogą swoich Vikingów.
  • Twoja załoga trzyma sztamę z alternatywnym operatorem.
  • Dzielisz się skumulowanymi gigabajtami (od 5 do nawet 50 GB) z dowolnie wybranymi Vikingami!
program-polecen-mobile-vikings-grupa-szeciu-ludzi-w-helmach-siec-ludzi-nie-numerow

Załoga

  • Dołączasz do sieci ludzi, nie numerów. Poczujesz różnicę!
  • Zapominasz o papierologii. Umowy, kruczki, zobowiązania - to przeszłość.
  • Płyniesz do brzegu z ludzkim wsparciem. Ahoj z call center i botami!
  • Trzymasz sztamę z alternatywnym operatorem.
  • Dostajesz od Kapitana dodatkowe gigabajty (od 5 do nawet 50 GB)!

Jak działa program poleceń Mobile Vikings?

Zapraszasz znajomych na pokład Mobile Vikings i zostają Vikingami. Wcześniej włącz autodoładowanie.
Viking doładowuje ofertę? Dostajesz 10% zniżki od wartości jego doładowania (dotyczy wszystkich ofert)! I tak z każdym kolejnym Vikingiem.
Po skompletowaniu załogi 5 aktywnych Vikingów, jako kapitan masz całkiem za darmo. Płyniesz bez kosztów!

Jak zbierasz zniżki?

program-polecen-mobile-vikings-piaty-viking-za-darmo-siec-ludzi-nie-numerow program-polecen-mobile-vikings-piaty-viking-za-darmo-siec-ludzi-nie-numerow

Zobacz, co dobrego robimy dla swoich

program-polecen-mobile-vikings-dwie-dziewczyny-w-helmach-pokazuja-muskuly-siec-ludzi-nie-numerow

Szalupy Ratunkowe - robimy razem dobro

Cykliczne akcje dobroczynnych Vikingów. Skumulowane GB wymieniasz na wsparcie lokalnych fundacji.
polec-znajomemu-billboard-siec-ludzi-nie-numerow

Twój SMS na billboardach

Kampania, w której głos oddaliśmy Vikingom. W końcu jesteśmy po to, by nieść Twój głos w świat.
program-polecen-mobile-vikings-przeplyw-gigabajtow-dwa-telefony-siec-ludzi-nie-numerow

Podziel się GB ze znajomymi

Vikingowie chcieli dzielić się ze sobą skumulowanymi Gigsami. Co my na to? Mówisz, masz!

Mobile Vikings w liczbach

Ponad
100 000
Vikingów na pokładzie

10 lat
na rynku
Ponad
11 000
masztów i zasięg sieci Play

Co Vikingowie mówią o programie poleceń?

program-polecen-mobile-vikings-kobieta-w-helmie-z-rogami-zaprasza-siec-ludzi-nie-numerow

7 na 10 Vikingów przychodzi do nas dzięki znajomym

Dbanie o swoich to u nas norma!

Chcesz wiedzieć więcej?

Co zyskujesz w Programie Poleceń Mobile Vikings?

Vikingowie dbanie o bliskich mają we krwi! Dlatego dzielimy się tym, co dobre i sprawdzone. Program Poleceń Mobile Vikings to czyste złoto. Zapraszasz znajomych na swój pokład, czyli do ludzkiego operatora komórkowego. Twoi kamraci zyskują między innymi: dostęp do eSIM i 5G, darmowe minuty do wszystkich sieci, kumulację GB (w zależności od pakietu), życzliwy Perfekt Help Desk, wolność od umów, kruczków i zobowiązań. Jednym słowem przechodzą na Dobrą Stronę Mocy!

Jako Kapitan załogi dostaniesz nie tylko zniżkę na wszystkie oferty, ale w najlepszym przypadku - obniżysz swój rachunek do zera - ale przede wszystkim podzielisz się dobrem. A tego się nie zapomina!

Im więcej aktywnych użytkowników, tym większe profity dla Ciebie. A za pięciu lojalnych kamratów, w Mobile Vikings masz za darmo, bez względu na ofertę: na kartę, subskrypcyjną lub internet mobilny. Sytuacja win-win!

Dlaczego powstał Program Poleceń Mobile Vikings?

Program Poleceń Mobile Vikings powstał też po to, by połączyć siły i pokazać, że Ty i Twoi bliscy nie jesteście skazani na niejasne oferty, wiązanie się umowami, bezsensowne limity w sieci, a do tego kiepską obsługę. Im więcej załóg Vikingów, tym silniejsza konkurencja dla wielkich sieci. Choć wiemy, że siła nie drzemie w liczbie, a w mocy naszej społeczności.

Jak polecać znajomemu, żeby pozostał Twoim znajomym?

Polecanie znajomym to wielkie zobowiązanie. W końcu za polecenia ręczysz swoim słowem. Poza tym, zależy Ci na swojej opinii, więc nie chcesz nikogo rozczarować. Dopiero, gdy wiesz, że za poleceniem stoi sprawdzone rozwiązanie, takie na medal, uderzasz z nim do bliskich.

Poleć znajomemu Mobile Vikings, jeśli czujesz się dobrze na naszym pokładzie. Wtedy będzie Ci wdzięczny za sprawdzone info. Jeśli dołączy do Programu Poleceń Mobile Vikings, ma okazję poczuć, że może być inaczej. A, jak mu się spodoba, zostanie na dłużej.

Jakie są zasady dzielenia się skumulowanymi GB z Vikingami?

Jako Kapitan możesz więcej! Masz 1 Vikinga w załodze? Przekaż mu (albo dowolnie wybranym Vikingom) nawet do 20 GB w paczkach po 5 GB.

Masz 2 lub więcej Vikingów? W takim razie przekaż im lub komu tylko chcesz nawet do 50 GB, również w paczkach po 5 GB. Ty tu sterujesz, więc decydujesz, czy darmowe GB dostanie jeden Viking, czy obdarujesz wielu.

Raz w miesiącu Rada Vikingów - przy odnowieniu oferty - sprawdza, ile masz aktywnych załogantów, czyli takich, którzy też odnowili swoje oferty. Na tej podstawie decyduje, ile gigsów maksymalnie możesz przekazać Vikingom.

Jak przekazać gigbajty? Łatwizna! Włącz apkę Viking App. Wybierz Pokład Vikinga. Tam masz opcję “Dziel się gigabajtami z dowolną osobą w sieci”. Wybierz z listy, kogo chcesz obdarować i gotowe.

Co znaczy alternatywny operator społecznościowy?

W sieci Mobile Vikings odważnie płyniemy pod prąd! A to oznacza, że dostajesz znacznie więcej niż darmowe rozmowy do wszystkich sieci. Bo najtańszy operator komórkowy to za mało, by zyskać zaufanie. Czy można ze swoim operatorem komórkowym trzymać sztamę, jak z najlepszym kumplem? Okazuje się, że tak.

Zaczyna się od tego, że dołączasz do sieci Mobile Vikings prosto, szybko i bezstresowo. Czyli bez umowy, kruczków, druczków i męczących formalności. Wszystko bierzemy na siebie. Ale tego “wszystko” wcale nie ma aż tak wiele. Witamy Cię w mega życzliwej atmosferze. A to nie są puste deklaracje.

Czy będziesz mieć darmowe minuty do wszystkich sieci?

Jasne. Wiemy też, że argument darmowych minut do wszystkich sieci już dawno przestał być wystarczający. Mało kto wyróżnia się na rynku telekomunikacji. Najtańszy operator komórkowy też brzmi, jak ściema. Na szczęście, Vikingowie mogą więcej!

Darmowe rozmowy do wszystkich sieci? Postaw na lepsze bonusy. Tworzymy nowoczesne oferty. Na przykład Twoje gigabajty mogą się kumulować. Co wtedy? Przekazujesz je znajomym, wymieniasz w Viking Store na gadżety i ubrania, albo przekazujesz na cele charytatywne. Wspólnie robimy dobro! Darmowe minuty do wszystkich sieci to tylko jedna z wielu korzyści dla użytkowników Mobile Vikings.

Co załatwisz w aplikacji mobilnej Viking App?

Dla ułatwienia życia, Twoje centrum dowodzenia znajduje się w aplikacji Viking App. Szybko, prosto i bez wychodzenia z domu zarządzasz płatnościami, zamawiasz nowy numer albo ofertę, widzisz nowości i swoją załogę z Programu Poleceń Mobile Vikings. Nie spamujemy Cię powiadomieniami, mailami, telefonami, ani SMS-ami. Miła odmiana?

Sieć ludzi, nie numerów - czyli co?

Sieć Mobile Vikings to niezależny operator komórkowy, alternatywa dla korporacyjnych sieci, zwanych Wielką Czwórką. Jeśli chcesz być traktowany jak człowiek, a nie jak numer, to w Mobile Vikings poczujesz różnicę.

Jako operator społecznościowy słuchamy naszych użytkowników. Na przykład dzielenie się GB wprowadziliśmy na życzenie mobilnych Vikingów. Wspólnie tworzymy akcje promocyjne, gadżety do sklepu, wprowadzamy nowości do oferty i wiele więcej. Dla swoich wszystko!

Odwdzięczamy się też w nietypowy sposób. Zorganizowaliśmy własny festiwal muzyczny FALA - darmowy, specjalnie dla Vikingów. W czasach zarazy dzwoniliśmy do Vikingów zapytać, jak się czują i czego potrzebują. A maturzystów pytaliśmy, czy dają radę. Serio, interesuje nas, jak się masz. A nie tylko, czy opłaciłeś rachunek.

Perfekt Help Desk - jak to działa?

Perfekt Help Desk to nie jest call center, klasyczna infolinia, ani (pożal się, Odynie!) połączenie z botem. Chcemy być autentycznie pomocni. Do tego poprawiamy też nastrój.

Wiesz, że Vikingowie dzwonią do Help Desku także po to, żeby sobie pogadać? Wszystko dlatego, że wcześniej nie odesłaliśmy ich z kwitkiem.

Rozmawiamy bez spychologii, czy cytowania gotowego skryptu. Połączenia nie odbiera bezduszny bot, z którym nie idzie się dogadać. Po drugiej stronie słuchawki zawsze stoi, a raczej siedzi przy biurku, drugi człowiek.

Nie jesteśmy idealni, ale wiemy, czym jest szczera i przyjazna komunikacja. I jak bardzo frustrujące bywają rozmowy na typowych infoliniach. A także, jak sfrustrowani bywają pracownicy call center. My na serio lubimy rozmawiać ze swoimi użytkownikami. Każdy Viking jest na wagę złota!