PL
Wybierz język

JAK PRZENIEŚĆ NUMER?

Nie trać czasu na formalności!
Przenieś numer w kilku prostych krokach!
KROK 1

ZAMÓWIENIE

Wypełnij krótki formularz online, podając dane na które zarejestrowany jest numer (imię, nazwisko, PESEL). Tylko tyle nam potrzeba, aby przemienić Cię w Vikinga.

KROK 2

WYSYŁKA KARTY

Wysyłamy do Ciebie niezwłocznie kartę SIM, nawet tego samego dnia. Firma kurierska DPD zadba o szybką i bezkontaktową dostawę. Wszystko w trosce o Twoje bezpieczeństwo.

KROK 3

ODBIÓR KARTY

Kurier dostarcza nową kartę SIM pod Twoje drzwi, a Ty na swoim Koncie Vikinga lub w Viking App potwierdzasz jej odbiór (wpisując 4 ostatnie cyfry z karty SIM). Wszystkie pozostałe formalności bierzemy na siebie, bo zależy nam na Twoim komforcie.

KROK 4

PRZEJĘCIE NUMERU

Kontaktujemy się z Twoim Operatorem i odbijamy mu z rąk Twój numer tak szybko, jak to możliwe! Już na następny dzień - jeśli nie obowiązuje Cię żadna umowa - lub zaraz po jej zakończeniu.

SUKCES!

TWÓJ NUMER WYLĄDOWAŁ NA NASZYM POKŁADZIE!

KROK 5

FINALIZACJA

Na ten moment wszyscy czekaliśmy. Wkładasz nową kartę SIM do telefonu i zostajesz Vikingiem!

FAQ

WSZYSTKO CO MUSISZ WIEDZIEĆ O PRZENIESIENIU NUMERU

01
Ile trwa cały proces?

Jeżeli u obecnego Operatora korzystasz z numeru na kartę, cały proces może zająć nie więcej niż 3 dni robocze od czasu złożenia wniosku.
Cały proces przeniesienia numeru możesz łatwo śledzić w naszej aplikacji mobilnej Viking App.

02
Czy mogę przenieść się będąc na abonamencie i jak to wygląda?

Oczywiście, że tak. Natomiast, jeżeli korzystasz obecnie z numeru na abonament, wszystko uzależnione jest od Twojej aktualnej umowy. Jeśli dobiegła już końca i przeszła na czas nieokreślony, to przy składaniu wniosku sugerujemy wybór opcji “z zachowaniem okresu wypowiedzenia” (inaczej może się okazać, że Twój obecny Operator naliczy Ci karę umowną).

Jeśli Twoja umowa u obecnego operatora nadal obowiązuje, to niestety musisz wytrzymać i poczekać aż do jej zakończenia. Natomiast sam wniosek o przeniesienie numeru możesz złożyć już 120 dni przed zakończeniem umowy!

03
Czy w czasie procesu przenoszenia numeru będzie on działał czy zostanę bez numeru telefonu?

Numer będzie cały czas aktywny i będziesz mógł z niego korzystać. 24 godziny przed planowanym przeniesieniem numeru damy Ci o tym znać (SMSem, mailowo, lub w aplikacji - możesz wybrać najdogodniejszą dla Ciebie formę). Wtedy jedyne co musisz zrobić, to przełożyć do telefonu przesłaną przez nas kartę SIM. W żadnym momencie nie tracisz dostępu do usługi.

8

lat doświadczenia w przenoszeniu numerów drogą internetową

+55K

numerów odbitych z rąk innych operatorów, bez wychodzenia z domu

1

aplikacja do kontroli wszystkiego