Wybierz język
kim-jest-siec-komorkowa-mobile-vikings-grupa-usmiechnietych-ludzi-w-helmach

Mobile Vikings
Społecznościowa wirtualna
sieć komórkowa

Kim jesteśmy i dokąd zmierzamy?

Mówią na nas „Wiking Mobajl” albo „ta sieć, co zaadoptowała wilczycę”. To wszystko prawda. Robimy telekom po swojemu. Czyli jak? A no tak, że płyniemy pod prąd.

Mobile Vikings vs. reszta świata

Wolność od umów i kruczków
Lojalki, gwiazdki i kary umowne
Wygoda z Viking App
Wycieczki do salonów, zapchane infolinie
Ludzki Help Desk - bo Ty, nie boty!
Boty, call center, skrypty rozmów
Niszowe akcje z Vikingami dla Vikingów
Masowe kampanie z celebrytami
Darmowa kumulacja i dzielenie się GB
Niewielu ma, ale i tak byliśmy pierwsi 😉
Wymiana GB na akcje charytatywne
Ktoś tam sadzi lasy za GB (szacun!)

Skąd przypłynęliśmy?

01
- 05
Mobile Vikings
Skąd przypłynęliśmy?
Zobacz, jak zostać częścią załogi
Zostaję Vikingiem
ceo-mobile-vikings-frank-bekkers-i-magda-piksa-oparci-o-siebie
Za sterami:
Frank Bekkers i Magda Piksa
Nie będziemy Ci ściemniać, że jesteśmy najtańszą siecią komórkową albo największą.
Za to najbardziej dbającą o swoich!
Trochę liczb dla tych, co je lubią
+100 000
Vikingów na pokładzie
+10
lat płynie najwierniejszy Viking na pokładzie
+3
lata średnio płyną aktywni Vikingowie
7/10
Vikingów korzysta z programu poleceń
84%
Vikingów chętnie poleci nas znajomym
11 000
masztów i zasięg sieci Play
Misja Vikingów
sieć ludzi, nie numerów
O swoich użytkownikach mówimy „Vikingowie”. Bo jesteś jednym z nas, a #DlaSwoichWszystko! Masz wpływ na to, dokąd płyniemy. Będziemy Cię pytać o zdanie, słuchać i angażować w różne akcje. Ty tu sterujesz!
Moim marzeniem było stworzenie sieci, w której użytkownicy poczują się częścią społeczności.
quote mark

Co na to vikingowie?

Sprawdź, jak zbieramy opinie
o usługach Mobile Vikings
Viking Jakub ze Środy Wlkp.
Bycie Vikingiem napawa dumą tak wielką, że aż na mojej brodzie rośnie broda. Dzięki, że jesteście! Skål!
Viking Krzysztof z Bydgoszczy
Nikt nie wydzwania, doładowuje się samo, internety się kumulują. Jest po prostu git!
ViQueen Aleksandra z Warszawy
Uwielbiam Was za akcje dobroczynne, sklep za gigabajty i pozytywne, niekorporacyjne podejście :)
Viking Bogdan z Poniatowa
Płacę tylko 25 zł mies. za połączenia i internet 30 GB, który się kumuluje. Autodoładowanie jest super, nie muszę pamiętać!
Viking Sebastian z Warszawy
Nigdy nie ma kwestii nierozwiązywalnych, problemy znikają jak po uderzeniu młotem Thora.
Viking Grzegorz z Krakowa
Prosta i przejrzysta oferta, bardzo atrakcyjna cenowo. Brak zbędnych opcji, które komplikują ofertę.
ViQueen Kamila z Pruszkowa
Przeniosłam do was kogo się dało z rodziny i przyjaciół :) Jest super i płyńmy dalej!
Viking Maciej z Łodzi
Konkurencyjna cena, świetne warunki, kumulacja GB, przejrzystość oferty. Traktujecie mnie jak człowieka i sami jesteście ludzcy, bez zbędnych uprzejmości.
ViQueen Agnieszka z Warszawy
Przejrzysta i nienadęta komunikacja, bardzo szybka reakcja na maile.

Ekwipunek vikinga

oferty bez umowy
Po co dźwigać, jak możesz mieć lekko? Takie są oferty Vikingów. Bez nadbagażu, proste, a wciąż nowoczesne. Kumuluj gigabajty, włącz automatyczne płatności i zgarniaj zniżki za polecenia.

Co wybierają Vikingowie?

Subskrypcja

Perfekt Match

Internet mobilny

Pytaj, o co chcesz!

Lubimy rozmawiać z Vikingami. Serio. I to nie tylko o ofertach.
Zadzwoń: +48 732 007 007
Napisz: helpdesk@mobilevikings.pl
Pogadaj na czacie
Więcej o mobile vikings

Wirtualny operator komórkowy - co to znaczy?

Są strukturalne, wielkie sieci komórkowe. W Polsce istnieją 4: taka zielona, różowa, fioletowa i pomarańczowa. To giganci. Mają własną infrastrukturę, jak na największych operatorów komórkowych przystało. Są też sieci wirtualne (MVNO - od mobile network operator). Zwykle to mniejsze, tanie sieci komórkowe. Korzystają z nadajników wielkich operatorów. Ale mniejsze i tańsze wcale nie znaczy, że gorsze!

Tak się składa, że Mobile Vikings to jeden z pierwszych wirtualnych operatorów komórkowych w Polsce, a dziś największy w tym gronie. Nie zajmujemy się budową i utrzymywaniem infrastruktury sieciowej, dlatego mamy więcej czasu na rozwijanie oferty i dogadzanie Vikingom. To się nazywa wolność i niezależność! Zobacz, co jeszcze może operator MVNO.

Podbijamy rynek telekomów od 2013 roku. Aktualnie jesteśmy największą wirtualną siecią komórkową (i dobrze nam z tym). Internet to w końcu naturalne środowisko współczesnego Vikinga.

Wirtualny = wygodny. Jeśli chcesz przejść do sieci Vikingów, wszystko załatwisz w 100% online - wirtualnie lub z pomocą naszego Help Desku. Zero wycieczek do salonów. Jedyny salon, który odwiedzisz, to ten w swoim domu ;). Twój ster to aplikacja mobilna Viking App. Ale jeśli masz ochotę załatwić coś osobiście, to zacumuj w naszej siedzibie we Wrocławiu. Tylko daj wcześniej znać, abyśmy mogli Cię godnie powitać.

Z zasięgu jakiej sieci korzysta Mobile Vikings?

Naszym partnerem infrastrukturalnym od lat jest sieć Play. Maksymalna prędkość transferu danych wynosi 300 mbit/s - download, 20 mbit/s - upload. Aktualnie dysponujemy ponad 11 000 stacji nadawczych.

W razie potrzeby możemy Cię bezpłatnie przełączyć na nadajniki sieci Orange. Łączymy się z nią przez roaming krajowy, a maksymalna prędkość to 3 mbit/s.

W każdej ofercie mamy też zasięg sieci 5G oraz kartę eSIM. Oznacza to, że możesz wymienić fizyczną kartę SIM na wirtualny eSIM. Ale więcej o tym tutaj: karta eSIM w Mobile Vikings.

Czym Mobile Vikings wyróżnia się od innych sieci komórkowych?

O mój Thorze! Różnic jest od groma. Najwięcej mówi nasze hasło: sieć ludzi, nie numerów. Ludzkie podejście widać w obsłudze Vikingów, przejrzystej ofercie bez kruczków, wprowadzaniu nowych funkcjonalności (np. dzielenie się gigabajtami, dostęp do sieci 5G i karty eSIM w ofercie Subskrypcji). Może i nie jesteśmy najtańszą siecią komórkową (najdroższą też nie, spokojna głowa!). Za to taką, na której możesz polegać jak na swoim najlepszym załogancie. Wierzymy, że to nie cena czyni cuda, a dbanie o swoich. Myślisz, że to ściema? Wiesz, zawsze możesz wypróbować Rejs Próbny. To znaczy skorzystać z wybranej oferty przez pierwszy miesiąc za 50% ceny. A potem zdecydować, czy zostajesz, czy zawracasz do macierzystego portu.

Jako alternatywny operator robimy telefonię komórkową po swojemu. Celebrytom mówimy nie. Za to chętnie działamy z naszymi użytkownikami albo mniejszymi influencerami, jak Michał Pisarski Tech, który też jest Vikingiem. Na przykład z okazji przekroczenia 100 000 użytkowników Mobile Vikings, oddaliśmy głos Vikingom. Ich przekaz do świata widniał na billboardach w całej Polsce. Ostatnio nasza społeczność zorganizowała akcję charytatywną, wymieniając aż 40 000 skumulowanych GB na wsparcie dla samotnych seniorów. Duma nas rozpiera, że razem tworzymy zgraną sieć ludzi, nie numerów!

Dlaczego warto przenieść numer do sieci Vikingów?

Żeby poczuć się jak człowiek, a nie jak numer! Bez umowy, wiążącego abonamentu, jakichś desperackich lojalek itp. Mieć prostą i najlepszą ofertę na kartę za rozsądną cenę, a nie za miliony monet. Korzystać ze stabilnego zasięgu sieci komórkowej Play, a przy tym z niezależności wirtualnego operatora komórkowego. Przeniesienie numeru do Mobile Vikings to od groma korzyści!

Co jeszcze możesz na pokładzie Vikingów? Kumulować gigabajty, dzielić się nimi z innymi użytkownikami, wymieniać na limitowane gadżety z Viking Store i przeznaczać na wsparcie akcji charytatywnych w ramach Szalup Ratunkowych.

Zobaczyć różnicę między obsługą klienta, a obsługą Vikinga. Fajnie jest załatwiać wszystko online albo szybko przez Help Desk, który stanie na rogach, żeby zadbać o swoich.

No i możesz też nie płacić za telefon wcale! Na brodę Odyna, jak to? Od tego jest program poleceń Mobile Vikings. Znajomi będą Ci wdzięczni, że polecasz im to, co dobre, a Ty dostaniesz mocarną zniżkę za polecenia ulubionego operatora komórkowego. Takie rzeczy tylko w erze… mobilnych Vikingów! O, takie: poleć znajomemu najlepszą sieć komórkową.

Na pokładzie sieci Mobile Vikings poczujesz, czym jest wolność. Chcesz wyskoczyć za burtę? Nie ma sprawy. Wyznajemy zasadę, że jesteś Vikingiem, bo sam tego chcesz, a nie dlatego, że wiąże Cię umowa.

Jak przenieść numer do Mobile Vikings?

To proste jak wiosło! Możesz mieć abonament, mixa albo przyjść z sieci komórkowej na kartę. Wybierz ofertę - nowoczesną Subskrypcję albo Match na kartę. Wypełnij krótki formularz online lub zadzwoń na Help Desk. Wystarczy, że podasz kilka ważnych danych, a resztą zajmiemy się my. Odbijemy Cię z rąk starego operatora komórkowego, nie musisz z nim nawet gadać. A kartę SIM otrzymasz za darmo prosto pod same drzwi. Tutaj dowiesz się więcej: Jak przenieść numer?