Wybierz język

Pomoc i wsparcie

Użytkowanie

Oferta Chill ON

Ile kosztuje i jak mogę opłacić subskrypcję?

Miesięczny koszt subskrypcji Chill ON to 25 zł. Wszystkie opłaty będą potrącane automatycznie z podłączonej karty kredytowej co 31 dni z góry.

Jakie dodatkowe pakiety mogę dokupić do oferty Chill ON?

W ofercie Chill ON dostajesz aż 20 GB internetu. Jeśli uda Ci się wykorzystać ten pakiet w danym okresie subskrypcyjnym i chciałbyś dokupić sobie dodatkowy pakiet, to masz do wyboru: 1 GB i 2 GB. Pakiety pozostają ważne do końca aktualnego okresu subskrypcyjnego i możesz je opłacić kartą Visa/Mastecard lub z posiadanych Punktów Vikinga. Po wykorzystaniu GB z pakietów, możesz również korzystać ze środków z portfela, w takim przypadku surfowanie po internecie kosztuje 0,01 zł za 1 MB. Inteligentny portfel ułatwi Ci zarządzanie złotówkami.

Kiedy mogę wyłączyć subskrypcję?

Subskrypcja jest integralną częścią oferty Chill ON. Możesz wyłączyć ją w dowolnej chwili, a Twój numer pozostanie aktywny przez 90 dni, licząc od dnia wygaśnięcia ostatniej subskrypcji. Przez ten czas możesz korzystać z portfela, używając zebranych w nim środków i powrócić do strefy Chill ON. Jeżeli tego nie zrobisz, Twój numer wygaśnie, o ile nie przeniesiesz go do innego operatora. Nie rób nam tego!

Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie   23 z 38 uznało to za pomocne
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Powrót do Pomoc i wsparcie