Wybierz język
Vikingowie! 19 maja (niedziela) mamy wolne od telefonów. Jeśli chcecie porozmawiać, zapraszamy w kolejnych dniach. Przez cały czas możecie do nas napisać na: helpdesk@mobilevikings.pl.

Pomoc i wsparcie

Viking App

Jak działa "magic link"?

Chcesz zalogować się do aplikacji Viking App, ale niekoniecznie pamiętasz hasło do logowania? To może się przytrafić, dlatego w takiej sytuacji możesz skorzystać z "magic linka" wysłanego na swój adres mailowy powiązany z kontem Vikinga lub na numer telefonu - po kliknięciu w link, zostaniesz automatycznie zalogowany do konta w aplikacji. Jak to działa? Są dwie możliwości:

1. Masz na koncie tylko jedną kartę SIM - funkcjonalność "magic link" jest uruchomiona przez cały czas, możesz otrzymać go zarówno na adres mailowy, jak i numer telefonu.

2. Masz na koncie kilka kart SIM - ze względów bezpieczeństwa, wysłanie "magic link" jest automatycznie uruchomione tylko na Twój adres mailowy, który masz zarejestrowany do konta Vikinga - nawet jeśli w appce wskażesz, żebyśmy wysłali link na jeden z numerów, wiadomość przekierujemy na maila. Natomiast po kontakcie z naszym Helpdeskiem, możesz wybrać numer lub kilka numerów, na których opcja otrzymania "magic linku" będzie dostępna i dzięki temu zalogujesz się do vikingowej appki bez zbędnego główkowania.

Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie   3 z 4 uznało to za pomocne
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Powrót do Pomoc i wsparcie