Wybierz język
Vikingowie! 19 maja (niedziela) mamy wolne od telefonów. Jeśli chcecie porozmawiać, zapraszamy w kolejnych dniach. Przez cały czas możecie do nas napisać na: helpdesk@mobilevikings.pl.

Pomoc i wsparcie

Subskrypcja

Czym jest Subskrypcja? Jak działa ta oferta?

Oferta subskrypcyjna to oferta odświeżająca się cyklicznie, w oparciu o kartę płatniczą, z której regularnie (raz w miesiącu, dokładnie co 31 dni - nie ma możliwości częstszego odświeżania tej oferty) pobieramy opłatę za doładowanie.

W ramach Subskrypcji otrzymujesz:

  • nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi w Polsce oraz gdy znajdujesz się w roamingu w Strefie Euro

  • nielimitowane SMS, MMS w Polsce i nielimitowane SMS w roamingu w Strefie Euro

  • pakiet internetu do wykorzystania w Polsce (wielkość pakietu danych zależy od wybranego wariantu oferty: Subskrypcja 60 to 60 GB w kraju, a Subskrypcja 80 to 80 GB w Polsce), w pakiecie tym zawarty jest również odświeżany co miesiąc limit GB dostępny w roamingu w Strefie Euro.

Jeżeli potrzebujesz środków na dodatkowo płatne usługi nie objęte ofertą, wybierz doładowanie dowolną kwotą (5 zł - 300 zł), które zasilą Twoje saldo usług dodatkowych - z tego właśnie salda rozliczane są ekstra wydatki (np SMS premium albo połączenie za granicę).

Ważność numeru w Subskrypcji, to 183 dni od ostatniego doładowania ofertą, a środki z doładowania salda usług dodatkowych dowolną kwotą pozostaną ważne tak długo, jak ważny jest Twój numer.

Kumulacja GB

Niewykorzystany pakiet internetu w Polsce kumuluje się, jeśli tylko zachowujesz ciągłość odnowienia oferty - czyli w przypadku comiesięcznego odnowienia Subskrypcji, możesz śmiało korzystać również z tych GB, które zostają Ci z poprzednich miesięcy.

Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie   15 z 23 uznało to za pomocne
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Powrót do Pomoc i wsparcie