SIEĆ DO WOLI Z 20 GB EKSTRA!

Znowu to zrobiliśmy. Oto dodatkowe 20 GB, czyli od teraz okrągłe 50 GB w Ekstra MATCH dla wszystkich Vikingów, nowych i starych. BEZ ZMIAN W CENIE!

INTERNET MOBILNY BEZ UMOWY

Gotowy na wszystkie wyzwania.
-20% na start.

Zamów teraz

Międzyvikingowy przepływ gigabajtów

Dziel się GB ze znajomymi Vikingami - nowa usługa melduje się na pokładzie aplikacji Viking App!

Sprawdź
REJS PRÓBNY
-50% dla nowych użytkowników
Połączenia, SMS i MMS krajowe bez limitu
Wszystko załatwisz online lub przez aplikację
Zasięg sieci Play oraz doskonała jakość połączeń VoLTE, HD voice i WiFi Calling
Oferta na kartę bez umów i formalności
-20% na start przez 3 miesiące
Używaj kiedy i jak chcesz w całej Polsce dzięki zasięgowi sieci Play
Oferta na kartę bez umów i formalności
Wygodne Autodoładowanie - doładowania zrobią się same
Zmieniaj pakiety GB według potrzeb

VIKINGOWIE MOGĄ WIĘCEJ

Tam, gdzie inni operatorzy kończą się Tobą interesować, my dopiero zaczynamy. W końcu tak to właśnie działa, kiedy ktoś daje Ci swój numer!

AUTODOŁADOWANIE

Wolność oferty na kartę wygodna jak abonament. W Mobile Vikings nie musisz pamiętać o comiesięcznych doładowaniach, jeśli nie masz ochoty. Skorzystaj z usługi Autodoładowania, opartej na modelu subskrypcji, którą znasz z Netflixa czy Spotify. Podepnij do swojego Konta Vikinga kartę płatniczą, a opłata co miesiąc pobierze się sama!

#ZADARMO

Standardowa kwota doładowania to tylko początek. Polecaj nas znajomym - każdy zaproszony Viking sprawia, że Twój rachunek maleje o 10% (tak długo, jak Ty i zaproszony Viking doładowujecie konto za min. 25 zł). Od pięciu zaproszonych płyniesz z maksymalną zniżką, więc nawet totalnie #zadarmo! By korzystać z tej opcji, włącz Autodoładowanie.

BĄDŹ CZĘŚCIĄ ZAŁOGI

Oddanie numeru pod banderę Mobile Vikings to tylko początek. Zakładając hełm, stajesz się częścią sieci, która nie składa się z numerów, a z ludzi. Co to znaczy? Że zamiast armii botów do pomocy masz najlepszy Help Desk świata. Że zamiast wydawać pieniądze na reklamy z celebrytami, robimy #DlaSwoichWszystko. I, że jesteś członkiem jedynej takiej społeczności!

VIKINGOWIE MOGĄ WIĘCEJ

Same pakiety opływające w gigabajty to nie wszystko. W Mobile Vikings korzystasz z internetu mobilnego tak, jak chcesz - pełna wolność i wygoda na pokładzie!

DOŁADOWUJ, JAK CHCESZ

Używaj internetu mobilnego, kiedy chcesz i jak chcesz, bo nie jesteś uwiązany żadną umową. Możesz wybierać różne pakiety i doładowywać konto wtedy, kiedy tego potrzebujesz - kilka razy w roku lub parę razy w ciągu jednego miesiąca.

NIE DOŁADOWUJ WCALE

Jeśli nie masz głowy do pamiętania o doładowaniach, skorzystaj z opcji Autodoładowania. Podepnij kartę płatniczą do konta, a co miesiąc pakiet odnowi się sam. Wolność oferty na kartę i wygoda jak w abonamencie? Proszę bardzo!

BĄDŹ CZĘŚCIĄ ZAŁOGI

Zainstaluj aplikację Viking App i miej wszystko, czego potrzebujesz do zarządzania swoim internetem mobilnym na zawołanie! Aktualne informacje na temat stanu Twojego konta, ilość pozostałych do wykorzystania gigabajtów, szybkie doładowania i wygodne płatności… a do tego błyskawiczny kontakt z najlepszym Help Deskiem świata.

MATCH -
OFERTA NA KARTĘ

Cześć, dasz nam swój numer? W końcu od tego wszystko się zaczyna. Jesteśmy Mobile Vikings i robimy telefonię komórkową trochę inaczej, niż wielkie korporacje. Przede wszystkim traktujemy naszych użytkowników jak ludzi, nie numery. A o ludzi trzeba dbać - nie tylko tanią ofertą i dużą ilością gigabajtów. Dołącz do załogi, zostań Vikingiem i na własnej skórze przekonaj się, jaką to robi różnicę, kiedy Twój operator:

  • Nie zabiera Ci wolności - dzięki ofercie na kartę jesteś z nami, bo chcesz - nie dlatego, że wiąże Cię długoterminowa umowa.
  • Gra fair - zawsze jasne zasady, żadnych kruczków i to, co raz dane, zostaje z Tobą - niewykorzystane GB przejdą na kolejny miesiąc.
  • Docenia, gdy pomagasz mu wzrastać - za każdego zaproszonego do sieci znajomego otrzymasz 10% stałej zniżki, a przy pięciu otrzymasz maksymalny rabat lub nawet totalne #ZaDarmo!
  • Inwestuje zyski w społeczność - zamiast wydawać pieniądze na marketing i celebrytów, robimy #DlaSwoichWszystko.
Kup teraz

POKŁADY INTERNETU -
INTERNET MOBILNY

Internet domowy nie wytrzymuje obciążenia kilku osób pracujących lub uczących się na home office? A może sieć stacjonarna w ogóle nie dociera w Twoje okolice? Wybierasz się w podróż? Pracujesz w drodze? Miej całe Pokłady Internetu mobilnego na zawołanie! Używaj ich tak, jak chcesz, kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz - w routerze domowym, robiąc hotspot z telefonu czy w tablecie. Pełna wolność godna Vikinga. Na co możesz zużyć ładunki z oferty Pokłady Internetu?

  • W 100 GB miesięcznie zmieścisz 30 godzin oglądania filmów w jakości HD oraz ponad 2 godziny codziennego słuchania muzyki na Spotify.
  • Przy 150 GB, poza powyższymi, zmieścisz też około 100 godzin e-lekcji na platformie Zoom każdego miesiąca i ponad 80 godzin innych wideorozmów.
  • Z ładunkiem 250 GB możesz już naprawdę wiele - na przykład obejrzysz ponad 25-35 godzin filmów/streamów w jakości 4k (zależnie od platformy).
  • Dolicz do tego czas poświęcony w mediach społecznościowych (około 120 MB na godzinę) lub grach sieciowych (średnio od 40 do 100 MB na godzinę) lub inne czynności, na których często spędzasz czas w internecie i wybierz swój ładunek GB!
Kup teraz

Zamów przez stronę

O każdej porze dnia i nocy

Zostań Vikingiem

Zamów przez czat

Poniedziałek - piątek 8:30 - 20:30

Rozpocznij czat

Zamów przez telefon

Poniedziałek - piątek 8:30 - 20:30,
sobota - niedziela 10:00 - 18:00
+48 732 007 007, +48 71 799 99 40