Wciąż zastanawiasz się czy warto? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Kim są Vikingowie?

sieć ludzi, nie numerów

Jesteśmy niezależnym operatorem komórkowym, który na polskim
rynku funkcjonuje od 2013.

Naszym celem jest stworzenie sieci najbardziej zadowolonych użytkowników i to się udaje. Jesteśmy najwyżej ocenianym operatorem wg portalu Opiniuj.pl!

Wzrastamy przede wszystkim dzięki poleceniom naszej społeczności. Aż 8 na 10 Vikingów zostało zaproszonych do sieci przez znajomego.

Sprawdź ofertę

Subskrypcja

Potrzebujesz szybkiego internetu? W ofercie subskrypcyjnej dostaniesz go w dużych ilościach w standardzie 5G. I roaming do tego.

Na kartę

Nie chcesz wiązać się na lata? W ofercie na kartę to Ty decydujesz, kiedy wchodzisz na nasz pokład i kiedy z niego schodzisz.

Subskrypcja 60 GB

17,50 zł 35 zł

60 GB

17,50 zł 35 zł

na 31 dni

Rejs Próbny: -50% przez 3 miesiące

·

No limit na rozmowy, SMSy i MMSy

·

5G w standardzie

·

6,04 GB w roamingu w UE

Wybieram

Perfekt Match

12,50 zł 25 zł

25 GB

12,50 zł 25 zł

na 31 dni

Rejs Próbny: -50% przez 3 miesiące

·

nielimitowane połączenia w Polsce

·

nielimitowane SMS i MMS w Polsce

·

25 GB Internetu z kumulacją niewykorzystanych danych

Wybieram

Subskrypcja 80 GB

22,50 zł 45 zł

80 GB

22,50 zł 45 zł

na 31 dni

Rejs Próbny: -50% przez 3 miesiące

·

No limit na rozmowy, SMSy i MMSy

·

5G w standardzie

·

7,77 GB w roamingu w UE

Wybieram

Ekstra Match

17,50 zł 35 zł

50 GB

17,50 zł 35 zł

na 31 dni

Rejs Próbny: -50% przez 3 miesiące

·

nielimitowane połączenia w Polsce

·

nielimitowane SMS i MMS w Polsce

·

50 GB Internetu z kumulacją niewykorzystanych danych

Wybieram

Swoboda kontaktu w Unii Europejskiej

Dzwoń i pisz bez limitów również będąc za granicą. Część Twoich krajowych GB możesz wykorzystać za granicą automatycznie.

Kumulacja danych

Internet, którego nie wykorzystasz, nie przepada na koniec miesiąca, a zostaje z Tobą. Średnio każdy Viking ma zebrane 144 GB.

Nowy wymiar łączności

Mało jest rzeczy tak denerwujących, jak film, który się nagle zacina przez słaby transfer. Z siecią 5G takie sytuacje odejdą w przeszłość, a oglądanie filmów zawsze będzie kończyć się Happy Endem.

Autodoładowanie

O doładowanie Twojego numeru zadba wygodny model subskrypcji, który znasz z Netflixa czy Spotify. Żadnych przelewów i kodów ze sklepu - pełna automatyzacja.

Kiwnij palcem w aplikacji

Twoja oferta porusza się płynnie na autopilocie, ale jeśli zechcesz coś sprawdzić lub zmienić - wystarczy, że kiwniesz palcem w aplikacji Viking App.

Samoulepszająca oferta

Wraz z poprawianiem przez nas oferty, doznasz automatycznego ulepszenia. Twoje warunki same zmieniają się tak, jak zmienia się rynek telekomunikacyjny i zawsze na lepsze.

Zapraszaj znajomych, obniżaj rachunki

Umiemy powiedzieć „dzięki!”. Ty pomagasz rozwijać sieć, a my dajemy Ci zniżki. Rozwijaj swoją załogę i płać coraz mniej. Sprawdź #ZaDarmo.

Brak umów terminowych

Nikogo nie trzymamy na naszym pokładzie na siłę. Możesz zrezygnować kiedy chcesz. Po prostu. Pomimo to, cieszymy się najwierniejszymi użytkownikami w Europie.

Zachowaj niewykorzystane gigabajty

GB, których nie zużyjesz, przejdą na kolejny miesiąc - automatycznie, ma się rozumieć! Dysponuj swoim pakietem internetu, jak Ci się żywnie podoba: chomikuj, przekazuj znajomym lub na cele charytatywne albo kup sobie coś w naszym sklepie!

Aplikacja mobilna

Najwyżej oceniana aplikacja spośród operatorów komórkowych w Polsce daje Ci pełną kontrolę nad Twoim numerem. W Viking App zawsze masz wszystkie opcje pod ręką.

Obsłużą Cię ludzie, a nie boty

Nie mamy działu telefonicznej sprzedaży, za to mamy HELPDESK, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Możesz też po prostu zadzwonić, jak masz gorszy dzień.

Najwyżej oceniany operator

Zawsze stawiamy naszych użytkowników na pierwszym miejscu. Skutecznie. Jesteśmy najwyżej ocenianym spośród operatorów na portalu Opiniuj.pl.

Marka rozwijana wokół jasnych wartości

Przywiązujemy wagę do ludzi, nie do numerów. A o ludzi trzeba dbać - nie tylko tanią ofertą i dużą ilością gigabajtów. Dołącz do nas, zostań Vikingiem i na własnej skórze przekonaj się, czym jest Mobile Vikings.

Nie zabieramy Ci wolności - jesteś z nami bo chcesz - nie dlatego, że wiąże Cię długoterminowa umowa.

Gramy fair - zawsze jasne zasady, żadnych kruczków i to, co raz dane, zostaje z Tobą - niewykorzystane GB przejdą na kolejny miesiąc.

Doceniamy, gdy pomagasz nam wzrastać - za każdego zaproszonego do sieci znajomego otrzymasz 10% stałej zniżki, a przy pięciu otrzymasz maksymalny rabat lub nawet totalne #ZaDarmo!

Inwestujemy zyski w społeczność - zamiast wydawać pieniądze na marketing i celebrytów, robimy #DlaSwoichWszystko.

8 na 10 Vikingów przychodzi do nas z zaproszenia znajomego

8 na 10 Vikingów przychodzi do nas z zaproszenia znajomego

Ty też buduj własną załogę i obniżaj ceny na stałe, aż do pełnego #ZaDarmo.

Przejdź do oferty

MASZ JAKIEŚ PYTANIA?

Wciąż zastanawiasz się czy warto? Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Dlaczego o Was nie słyszałem?

Jesteśmy na rynku od 8 lat, ale nie wydajemy milionów na reklamy - rozwijamy się dzięki poleceniom naszych użytkowników, a zyski inwestujemy w rozwój. Nasza społeczność liczy 95 tysięcy zadowolonych Vikingów. Dołącz do nich i przekonaj się sam!

Czy mogę zachować swój obecny numer?

Oczywiście! Co więcej, przeniesienie numeru to żaden kłopot. Wszystkie formalności bierzemy na siebie - Ty jedynie musisz wydać nam dyspozycję przeniesienia numeru i odebrać od kuriera nową kartę SIM, potwierdzając przy tym swoje dane osobowe. Wszystko zupełnie za darmo.

Czy jest możliwe, że nie będę mieć zasięgu?

Z doświadczenia naszych użytkowników wiemy, że w pewnych lokalizacjach zasięg jest słabszy, a w innych działa lepiej od pozostałych sieci. Jest to normalne u wszystkich operatorów. Dlatego dajemy Ci możliwość wypróbowania numeru w Twojej lokalizacji w Rejsie Próbnym. Przez 3 miesiące możesz testować nas za pół ceny.

Chciałbym do numeru otrzymać telefon

Nie owijamy w bawełnę - nie posiadamy w ofercie telefonów. Dlaczego? Bo najtaniej i najkorzystniej dla Ciebie będzie, jeśli zakupisz go sam bezpośrednio od producenta. Promocyjne ceny telefonów w abonamencie to ostatecznie wyższy koszt po podliczeniu wszystkich opłat. Nie dorabiamy na umowach z producentami telefonów, wolimy dać Ci pełną wolność w wyborze idealnego urządzenia. Skupiamy wszystkie siły na tym, co potrafimy najlepiej, czyli telekomunikacji.

Boję się płacić kartą w internecie

Bez obaw - płatność w internecie to standard, w którym szczególny nacisk kładzie się na bezpieczeństwo. Płatności kartą w Mobile Vikings obsługiwane są przez PayPro - usługę, z której korzystają setki firm w Polsce. Obsługujemy także płatności dokonywane Blikiem, w których przesył środków jest każdorazowo weryfikowany i wymaga Twojego potwierdzenia, dzięki czemu na Twoim koncie nigdy nie pojawią się żadne nieprawidłowe transakcje, a Ty zachowasz pełne bezpieczeństwo.

Chcesz z nami porozmawiać?

Zostaw namiary i wskaż wygodną dla Ciebie godzinę kontaktu, a zadzwonimy i opowiemy o wszystkim z detalami.