Wybierz język
Vikingowie! 19 maja (niedziela) mamy wolne od telefonów. Jeśli chcecie porozmawiać, zapraszamy w kolejnych dniach. Przez cały czas możecie do nas napisać na: helpdesk@mobilevikings.pl.

Pomoc i wsparcie

Użytkowanie

Czym jest autodoładowanie?

Autodoładowanie jest formą płatności, która umożliwia realizowanie cyklicznych doładowań w oparciu o kartę płatniczą podpiętą do konta Vikinga. Wystarczy, że w zakładce “Moje konto” > “Płatności Vikinga” dodasz swoją kartę płatniczą, a następnie włączysz metodę płatności dla wybranych numerów, a doładowanie będzie wykonywane automatycznie, w ostatnim dniu ważności pakietów z poprzedniego doładowania, w godzinach 9:00 - 15:00. W przypadku nieudanej transakcji, po 4 godzinach zostanie podjęta ponowna próba doładowania. Jeśli ona również nie zakończy się sukcesem, autodoładowanie zostanie wyłączone na numerach, dla których nie powiodła się transakcja. O nieudanych próbach poinformujemy Cię SMS-em.

Dodając kartę płatniczą, automatycznie wybrana jest opcja pobierania w pierwszej kolejności Punktów Vikinga dostępnych na koncie. Jeśli nie masz na koncie wystarczającej liczby Punktów Vikinga, by opłacić całe doładowanie, zostanie zrealizowana płatność częściowa, to znaczy pobierzemy posiadaną ilość Punktów, a dopłata nastąpi z karty płatniczej.

Doładowania wykonane innymi metodami nie mają wpływu na wyłączenie lub przesunięcie terminu autodoładowania.

Jeśli chcesz zmienić ofertę, w której ma się wykonywać autodoładowanie (np masz Perfekt Match, a chcesz korzystać z Ekstra Match), wystarczy wyłączyć usługę, a przy jej ponownym uruchomieniu wybrać tą ofertę, która Cię interesuje.

Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie   105 z 123 uznało to za pomocne
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Powrót do Pomoc i wsparcie