Choose language

Work with us

Graphic Designer_ka

Ahoj!

Czujesz wiatr zmian w żaglach? Dołącz do załogi Mobile Vikings!

Płyniemy pod prąd już dobrych 10 lat, a razem z nami ponad 100 000 Vikingów. Do zespołu Awesomeness (serio, tak się nazywamy, bo marketing brzmi nudno!) szukamy Grafika / Graficzki, który z niejednego portu wypływał.

Brandbook, lookbook, moodboard, key visual – to Twoi kompani?

Potrafisz myśleć outside the box, czyli proponować wyraziste i konwertujące kreacje w duchu marki, a przy tym twardo stąpasz po lądzie? Nie dajesz się ponieść wirom dalekim od wytycznych albo rzeźbieniu detali godzinami? A gdy słyszysz konstruktywny feedback, nie strzela Cię… piorun XD?

Ślij CV z portfolio, chyżo!

Twoje obowiązki – online (80%):

  • tworzenie key visuala i grafik, a na ich podstawie formatów do kampanii reklamowych, łączących różne obszary designu (najczęściej: Google Ads, Facebook Ads, display, YouTube);
  • opracowywanie materiałów na stronę www, landing page, do mailingów oraz aplikacji mobilnej Viking App;
  • docelowo zarządzanie szatą graficzną strony poprzez wewnętrzny system CMS;
  • proste video, gify i animacje;
  • ścisła współpraca ze specjalistami od contentu, PPC, UX, produktu, Customer Experience;
  • tworzenie i rozwijanie assetów (np. infografiki, komponenty, elementy do hero, zestawy ikon)
  • czasem jakąś prezkę też trzeba będzie trzasnąć i inne trochę mniej kreatywne rzeczy (wiedz jak jest, bez ściemy).

Twoje obowiązki – offline (20%):

  • przeformatowania key visuala online do kampanii OOH;
  • materiały brandingowe do akcji guerilla marketing i eventów ze społecznością Vikingów;
  • projektowanie grafik do autorskiego sklepu Viking Store (elementy wiodące nowych kolekcji, sklep online);
  • czuwanie nad biblioteką dostępnych zdjęć i koordynacja sesji z zewnętrznym fotografem (1-2 razy w roku);
  • dbanie o spójność marki we wszystkich kanałach, co oznacza też koordynację współpracy z agencjami i freelancerami.

Nasze wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku potwierdzone portfolio;
  • biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Indesign);
  • podstawowa znajomość After Effects i Premiere Pro;
  • umiejętność pracy w Figmie;
  • znajomość zagadnień UX/UI umożliwiająca efektywną współpracę z UX designerem;
  • znajomość narzędzi graficznych AI (np. Generative Fill w Photoshop Beta, midjourney);
  • znajomość zasad projektowania pod digital;
  • doświadczenie w tworzeniu brandingu marek;
  • proaktywne podejście, analizowanie konkurencji i wdrażanie trendów w projektach.

Mile widziane:

  • kreatywne i odważne projekty w portfolio;
  • podstawowa znajomość DTP.

Co znajdzie się w Twoim kufrze:

  • umowa o pracę lub umowa B2B;
  • praca w systemie hybrydowym (3 dni z biura + 2 dni home office), start między godz. 8 a 10;
  • możliwość pracy zdalnej okazjonalnej;
  • wygodna lokalizacja biura – Grunwaldzki Center, 13. piętro z panoramą Wrocławia;
  • porządny sprzęt do pracy (monitor zewnętrzny + laptop Dell lub Macbook Pro);
  • firmowa biblioteczka;
  • karta SIM lub eSIM za free opłacana co miesiąc;
  • zniżki do Viking Store’a na ciuchy i gadżety;
  • MultiSport, opieka medyczna;
  • inicjatywy pracownicze i zgrana ekipa, z którą chce się pracować, a po pracy trunkować, podróżować albo tarzać się w błocie (co kto lubi).

Jak wygląda proces rekrutacji na łajbę Vikingów?

  1. Wyślij CV z portfolio (jako link lub załącznik) i skrobnij kilka słów o sobie.
  2. Damy znać, czy jesteśmy sobie pisani w gwiazdach. Jeśli tak – zadzwonimy do Ciebie, by wprowadzić Cię w pozytywny vibe sieci ludzi, nie numerów i trochę pogadać o wspólnych oczekiwaniach. Jak nie jesteśmy, to też się dowiesz – warto być fair.
  3. Jak zaiskrzy, dostaniesz zadanie rekrutacyjne, aby ocenić Twoje skille i „vikingowość”.
  4. Zaprosimy Cię do biura na pogawędkę przy kawie i jeśli runy nadal będą nam sprzyjać – dostaniesz wezwanie na pokład, a my przygotujemy się do godnego powitania nowego Vikinga/ViQueen.

Klauzula informacyjna w zakresie ochrony danych osobowych przy rekrutacji:

"Wypełniając obowiązek z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przetływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej: „RODO”, informujemy:
I. Administrator danych osobowych
Administratorem Twoich danych osobowych jest VikingCo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (plac Grunwaldzki 23, 50-365 Wrocław) wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabryczna Wydział VI Gospodarczy KRS pod nr 0000484436, posiadająca numer NIP: 8971793-639 i REGON: 022284492.
II. Inspektor Ochrony Danych
Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych poprzez e-mail: daneosobowe@mobilevikings.pl lub pisemnie na adres: VikingCo Poland sp. z o.o., ul. Kościuszki 29E, 50-011 Wrocław.
III. Cele przetwarzania i podstawa prawna
Dane osobowe będziemy przetwarzać do celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a podstawą prawną przetwarzania danych osobowych: Imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia – jest w art. 22(1) § 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO, tj. dobrowolnie wyrażona zgoda.
IV. Odbiorcy danych
Twoje dane możemy – zgodnie z przepisami prawa – przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. firmom kurierskim i pocztowym, firmom księgowym, rachunkowym, prawniczym, informatycznym, podwykonawcom naszych usług, firmom świadczących usługi benefitów oraz podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa.
V. Okres przechowywania
Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub w przypadku rekrutacji ciągłej przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia przesłania aplikacji.
VI. Prawa, które Ci przysługują
1. Przysługuje Ci prawo: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; do sprostowania (poprawiania) swoich danych; do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych; do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
2. W zakresie przetwarzania, które oparte jest na wyrażonej zgodzie w dowolnym momencie masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, z tym zastrzeżeniem, że nie ma to wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
VII. Dodatkowe informacje
Podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji, a niepodanie danych skutkować będzie niemożnością wzięcia w niej udziału.

Contact:

If you want to apply, send your CV to jobs@mobilevikings.pl.