Wybierz język

Pomoc i wsparcie

Subskrypcja

Jak działa roaming w ramach oferty subskrypcyjnej?

W ramach oferty subskrypcyjnej otrzymujesz bezpłatnie nielimitowane rozmowy, SMS oraz odświeżany raz w miesiącu limit GB zależny od wyboru wariantu, który masz do wykorzystania na terenie krajów Strefy Euro (w ramach Subskrypcji 60: maksymalnie 7,61 GB, a w ramach Subskrypcji 80: maksymalnie 9,79 GB). Dzięki temu, będąc za granicą, możesz dzwonić i pisać do innych krajów w UE lub lokalnie nie ponosząc za to żadnych dodatkowych kosztów.

Wykorzystanie internetu w ramach paczki dostępnej w Unii Europejskiej zmniejsza Twój limit GB w Polsce.

Kilka przykładów, żeby lepiej zobrazować działanie usług:

 • Jestem w Polsce i chcę się skontaktować z osobą, która posiada zagraniczny numer

  Jeśli dzwonisz na zagraniczny numer, to jest to połączenie międzynarodowe i płacisz za nie zgodnie z cenami, które dostępne są w cenniku oferty Subskrypcyjnej. Aby wykonać takie połączenia, należy mieć zasilone saldo usług dodatkowych.

 • Jestem w Polsce i chcę się skontaktować z osobą, która posiada polski numer, ale przebywa za granicą.

  Jeżeli będziesz chciał się skontaktować z innym krajowym numerem, który przebywa za granicą i korzysta z roamingu, to w takiej sytuacji nie ponosisz żadnych kosztów.

 • Jestem poza granicami kraju i chcę skontaktować się z numerem z innego kraju Strefy Euro

  Jeżeli przebywasz na terenie jednego z krajów w Strefie Euro i będziesz wykonywać połączenia lub wysyłać smsy do osób z innych krajów Strefy Euro to nie poniesiesz za to żadnych dodatkowych opłat.

 • Wykorzystałem swój cały limit GB w ramach roamingu

  Jeżeli wykorzystałeś swój cały limit GB w roamingu, to masz możliwość doładowania salda usług dodatkowych, które umożliwią Ci na korzystanie z transmisji danych zgodnie z cennikiem usług dodatkowych.

Czy ta odpowiedź była pomocna? tak nie   9 z 10 uznało to za pomocne
Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami! Powrót do Pomoc i wsparcie