Pracuj z nami

Graphic Designer, Wroclaw

Czy chcesz chodzić do pracy z uśmiechem na twarzy? Codziennie mierzyć się z nowymi wyzwaniami, a przy okazji dobrze się bawić?

Vikingowie polskie morza telekomunikacji podbijają już od 5 lat. Kiedyś, aby nawiązać kontakt, trzeba było drakkarem pokonać wielkie wody - teraz, żeby się połączyć, wystarczy wejść na pokład Mobile Vikings.

Rodzina Vikingów systematycznie się powiększa, co sprawia, że poszukujemy Graphic Designera, który dołączy do naszej ekipy. Jeśli lubisz wyzwania i konsekwentnie dążysz do celu - nie czekaj! Wyślij do nas swoje CV i pomóż innym się połączyć!

Co będziesz robić:

 • Definiować i projektować rozwiązania z obszaru grafiki i UX we wszystkich dostępnych dla Vikingów kanałach komunikacji: www/landing page’ach, mobile, kampaniach reklamowych, social media, infografikach i innych
 • Tworzyć atrakcyjne materiały graficzne
 • Współpracować ze wszystkimi departamentami naszej firmy, a w szczególności z zespołami marketingu i product development
 • Egzekwować proces kreatywny, od konceptu przez plan i realizację, współtworząc tym samym unikalny wizerunek Mobile Vikings

Pasujesz do nas, jeśli masz TO:

 • Chęć pracy w naszej społeczności
 • Fajne portfolio, którym chcesz się pochwalić
 • Co najmniej 4 lata doświadczenia w projektowaniu graficznym (uwzględniając projekty online’owe/socialowe i offline) po stronie klienta lub agencji
 • Biegle posługujesz się pakietem Adobe Creative Suite
 • Lubisz nowe technologie, orientujesz się w designerskich trendach i wiesz jak atrakcyjnie przedstawić wizerunek marki
 • Potrafisz dogadać się z ludźmi i budować fajne relacje
 • Drużyna to dla Ciebie coś więcej, niż suma jednostek

Wspaniale, jeśli dodatkowo:

 • Znasz podstawy HTML5/CSS3
 • Miałeś/aś okazję korzystać z Adobe Animate/XD i znasz podstawy tych narzędzi

Teraz nasza kolej - na naszym pokładzie możesz liczyć na:

 • Dobry pieniądz
 • Umowę o pracę lub B2B jeśli wolisz
 • Możliwość częściowej pracy zdalnej
 • Udział w ciekawych projektach
 • Mile spędzony czas w ekipie dalekiej od sztywniactwa
 • Rozwój swoich umiejętności
 • Dobry sprzęt i miejsce w naszym Centrum Dowodzenia w sercu Wrocławia
 • Możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (m.in. Multisport, lekcje języka angielskiego, pizza days, eventy, szkolenia)

Brzmi fajnie? Zostań jednym z nas - Aplikuj.

Nie zapomnij do swojego CV dodać:

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych do rekrutacji:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez VikingCo Poland sp. z o. o. oraz podmioty przetwarzające do celu przeprowadzenia procesu rekrutacji." Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym momencie wycofana.

Klauzula informacyjna w zakresie ochrony danych osobowych przy rekrutacji:
"Wypełniając obowiązek z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1) – dalej: „RODO”, informujemy: I. Administrator danych osobowych Administratorem Twoich danych osobowych jest VikingCo Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu (ul. Tęczowa 13/210, 53-601 Wrocław) wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabryczna Wydział VI Gospodarczy KRS pod nr 0000484436, posiadająca numer NIP: 8971793-639 i REGON: 022284492. II. Inspektor Ochrony Danych Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych, z którym możesz się skontaktować w sprawach ochrony swoich danych osobowych poprzez e-mail: daneosobowe@mobilevikings.pl lub pisemnie na adres: VikingCo Poland sp. z o.o., ul. Tęczowa 13/210, 53-601 Wrocław. III. Cele przetwarzania i podstawa prawna Dane osobowe będziemy przetwarzać do celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, a podstawą prawną przetwarzania danych osobowych: Imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia – jest w art. 22(1) § 1 kodeksu pracy, a w pozostałym zakresie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO, tj. dobrowolnie wyrażona zgoda. IV. Odbiorcy danych Twoje dane możemy – zgodnie z przepisami prawa – przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. firmom kurierskim i pocztowym, firmom księgowym, rachunkowym, prawniczym, informatycznym, podwykonawcom naszych usług, firmom świadczących usługi benefitów oraz podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obowiązującego prawa. V. Okres przechowywania Dane osobowe będziemy przetwarzać do czasu zakończenia rekrutacji na dane stanowisko lub w przypadku rekrutacji ciągłej przez okres maksymalnie 6 miesięcy od dnia przesłania aplikacji. VI. Prawa, które Ci przysługują 1. Przysługuje Ci prawo: dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; do sprostowania (poprawiania) swoich danych; do usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania danych; do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych; do przenoszenia danych; do wniesienia skargi do organu nadzorczego. 2. W zakresie przetwarzania, które oparte jest na wyrażonej zgodzie w dowolnym momencie masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych, z tym zastrzeżeniem, że nie ma to wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. VII. Dodatkowe informacje Podanie danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji, a niepodanie danych skutkować będzie niemożnością wzięcia w niej udziału."

Kontakt:

Jeśli chcesz aplikować na to stanowisko, wyślij proszę swoje CV na jobs@mobilevikings.pl.