Work with us

Software Developer

Mobile Vikings to belgijski operator telefonii komórkowej. Polski rynek podbijamy od grudnia 2013 roku. Rodzina Vikingów systematycznie się powiększa co sprawia, że szukamy ludzi, którzy dołączą do naszej ekipy. Jesteśmy z Wrocławia, ale często podróżujemy, bo mobilność mamy wpisaną w DNA. Robimy internety, bo „Internet is a right” - tam czujemy się najlepiej, ale na żywo też nas można spotkać – lubimy się pojawić na dobrych imprezach, festiwalach i konferencjach.

Podstawowe obowiązki:

  • Rozbudowa serwisów w oparciu o specyfikację,
  • Uczestnictwo w pełnym cyklu – od analizy technicznej poprzez testowanie / pisanie
  • kodu, dokumentacji do poprawy błędów,
  • Kreowanie  nowych pomysłów, technologii do rozwoju produktów.

Nasze oczekiwania to przede wszystkim:

  •  Znasz przynajmniej jeden język skryptowy (python/ruby/go)
  •  2-3 lat doświadczenia w budowaniu systemów webowych
  •  Płynność w języku angielskim – techniczny i komunikatywny
  •  Start-upowe podejście do nowych technologii
  •  Team player

Preferowane umiejętności:

  • Python i Django na poziomie „zabójca niedźwiedzi”
  • Git, SQL/NoSQL, Celery nie są Ci obce
  • 3+ lat doświadczenia, również opensource (linki do github, bitbucket mile widziane)

Super jeśli możesz pochwalić się również:

  • Znajomością JavaScript z wykorzystaniem frameworków MVC,
  • Pojęciem na tematy automatyzacji i wdrożeń (Docker),

Teraz nasza kolej – jeśli powyższe nie stanowi dla Ciebie tajemnic, możesz liczyć na:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz elastyczne godziny pracy,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
  • Wyjazdy do  belgijskiej siedziby firmy,
  • Możliwość  prowadzenia ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku,
  • Małe zespoły projektowe (2-5 osób),
  • Nieformalną atmosferę pracy,
  • Dobry sprzęt do pracy,
  • Mulitsport,

Contact:

If you want to apply, send your CV to jobs@mobilevikings.pl.